Nie przegap okazji!
Korzystaj z życia bez ograniczeń!

Infolinia22 307 79 77 Zapisz się
online

LASEK Standard 

2500 zł

Zapisz się na kwalifikację do zabiegu

Zabieg wykonywany przy zastosowaniu roztworu alkoholu oraz lasera ekscymerowego

1875 zł

Cena dotyczy zabiegu na jedno oko

FemtoLASIK - VF optimized 

Nowoczesny zabieg wykonany przy użyciu dwóch laserów: femtosekundowego oraz ekscymerowego

Cena dotyczy zabiegu na jedno oko

Zapisz się na kwalifikację do zabiegu

3500 zł

2625 zł

Wybór metody korekcji wady wzroku jest uzależniony od decyzji lekarza kwalifikującego do zabiegu i wynika z indywidualnej budowy oka każdego 
z pacjentów

Nowoczesne i bezpieczne technologie

Zabiegi wykonujemy na urządzeniach z nowym systemem laserowej korekcji wad wzroku, który łączy wiele nowych funkcji w celu szybkiego, bezpiecznego i niezawodnego refrakcyjnego leczenia laserem. Taką technologię przedstawia nowoczesny laser ekscymerowy WaveLight EX500.

Drugim zupełnie nowym na rynku warszawskim jest laser femtosekundowy WaveLight FS200, który zapewnia precyzyjne i sprawne wykonanie zabiegów przynosząc zaplanowane rezultaty, w tym również takich, które umożliwiają indywidualną plastykę rogówki dostosowaną dla niepowtarzalnych parametrów oka każdego pacjenta.

Zabieg wykonywany z wykorzystaniem dwóch współpracujących laserów jest w pełni bezpieczny, trwa kilka minut i jest całkowicie bezbolesny, co zapewnia komfort pacjenta. Korekcja programowana jest w specjalnym systemie komputerowym, który nadzoruje pracę laserów w trakcie zabiegu

  • autokeratorefraktometria z tonometrią 
    i pachymetrią,
  •  badanie ostrości wzroku  wraz z oceną DBCVA, NBCVA (najlepszej skorygowanej ostrości  wzroku do dali i bliży),
  •  topografia rogówki (Oculyzer II),
  •  ocena widzenia obuocznego,
  •  stworzenie modelu widzenia.

Jakie badania wykonywane są podczas kwalifikacji?

Zapisz się na badania kwalifikacyjne 

Zadzwoń w godzinach 8:00 - 20:00 

Lub skorzystaj z rezerwacji online

Rezerwacja online

Zabieg wykonywany przy pomocy epikeratomu oraz lasera ekscymerowego

EBK Standard 

2800 zł

Zapisz się na kwalifikację do zabiegu

2100 zł

Cena dotyczy zabiegu na jedno oko

FemtoLASIK - metoda Topo Guided 

4200 zł

Nowoczesny zabieg wykonany przy użyciu dwóch laserów: femtosekundowego oraz ekscymerowego

Cena dotyczy zabiegu na jedno oko

Zapisz się na kwalifikację do zabiegu

3150 zł

Zapisz się na kwalifikację do zabiegu

EBK Premium 

3200 zł

Zabieg wykonywany przy pomocy epikeratomu oraz lasera ekscymerowego.

Cena dotyczy zabiegu na jedno oko2400 zł

ZABIEGI INDYWIDUALIZOWANE METODĄ TOPO GUIDED (spersonalizowane dla niepowtarzalnych parametrów układu optycznego)

  • wywiad lekarski + kwestionariusz OSDI  pod kątem zaburzeń powierzchni oka
  • kolorowe zdjęcie dna oka skanerem konfokalnym (Eidon)
  • kompleksowe badanie okulistyczne wraz z oceną przedniego i tylnego odcinka oka (dno oka) w lampie szczelinowej z porażeniem akomodacji

Do laserowej korekcji wad wzroku kwalifikuje się każdy pacjent, u którego od co najmniej roku obserwowana jest stabilizacja wady wzroku (co najczęściej następuje między 21 a 35 r.ż.)  i z brakiem przeciwskazań medycznych, jednak ostateczna ocena zależy od wywiadu i wyników badań kwalifikacyjnych.*

Wybór metody korekcji wady wzroku jest uzależniony od decyzji lekarza kwalifikującego do zabiegu,
i wynika z indywidualnej budowy oka każdego pacjenta.


*Regulamin promocji znajdziesz tutaj

Cena dotyczy zabiegu na jedno oko

LASEK Premium 

3000 zł

Zapisz się na kwalifikację do zabiegu

2250 zł

Zabieg wykonywany przy zastosowaniu roztworu alkoholu oraz lasera ekscymerowego

Badania Optometryczne:

Badania Okulistyczne:

Nowoczesny sprzęt

Zatrudniamy tylko doświadczonych specjalistów, aby mieć 100% pewności, ze Twoje oczy są w dobrych rękach

Dzięki nowoczesnemu sprzętowi stosujemy najnowsze metody korekcji wady wzroku, które pozwalają nam usuwać wadę wzroku na najwyższym światowym poziomie

Uznani lekarze

Konkurencyjne ceny

Najlepsza oferta na laserową korekcję wady wzroku w Centrum Okulistycznym Świat Oka. Zaoszczędź nawet 2310 zł!

Sprawdź promocjęZobacz UrządzeniaPoznaj lekarzy

Korzystaj z życia bez ograniczeń!

Dlaczego laserowa korekcja wzroku to dobry wybór?

Sport, siłownia, poranny czy nocny jogging w obecnych czasach na stałe wpisały się w nasz codzienny plan dnia. Żyjemy szybciej, intensywniej, chcemy osiągnąć więcej. Mamy coraz większe wymagania, w tym wymagania wzrokowe. Żyjemy również w czasach epidemii krótkowzroczności – wady wzroku, która nieskorygowana nie pozwala nam widzieć wyraźnie z daleka.

Niewątpliwą zaletą okularów jest ich nowoczesny design i precyzyjna optyka. Mogą one jednak ograniczać pole widzenia i nie spełniać naszych wymagań wzrokowych, szczególnie podczas dynamicznych aktywności fizycznych. Do tego dochodzi parowanie, czyszczenie lub niektórzy odczuwają zupełny brak komfortu podczas noszenia okularów. Zaletą soczewek kontaktowych jest to, iż nie parują oraz pozwalają „ukryć wadę wzroku”, ale ich użytkowanie w sportach wodnych czy pod prysznicem w siłowni jest nie wskazane, gdyż może prowadzić do powikłań w tym m.in. groźnych zapaleń rogówki. I tutaj znowu mamy zakładanie, zdejmowanie i nie każdy soczewki kontaktowe może nosić…


W Świecie Oka zabiegi laserowej korekcji wad wzroku przeprowadzają:

dr Małgorzata Musiorska

specjalista okulistyki, mikrochirurg, strabolog.


Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.Członek Światowego Towarzystwa Okulistyki Pediatrycznej i Zeza, członek Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Refrakcyjnej i Zaćmy oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Antyaging.Pełni funkcję konsultanta medycznego z zakresu okulistyki w Stowarzyszeniu Zespołu Williamsa w Polsce. Współautorka podręcznika „Kompendium Medycyny Elfów” na temat zespołu Williamsa. Specjalizuje się w chirurgii refrakcyjnej, zaburzaniach widzenia obuocznego, niedowidzeniu i zezie oraz okulistyce dziecięcejStale podnosi swoje kwalifikacje współpracując ze znakomitym specjalistą z zakresu strabologii prof. Jose Maria Rodriguez Sanchez w Madrycie.  Prywatnie fanka squasha, jazdy konnej i gier planszowych.

dr n. med. Ewa Lange

specjalista okulistyki, mikrochirurg, lekarz medycyny estetycznej

Członek Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Refrakcyjnej i Zaćmy (ESCRS) 
i Polskiego Towarzysta Okulistycznego. 17 lat związana z Pracownią Chiurgii Refrakcyjnej Kliniki Okulistyki w Katowicach jako jeden z pionierów laserowej korekcji wady refrakcji i leczenia stożka rogówki w Polsce.W latach 2010-2011 starszy asystent w Klinice Okulistyki Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. Doktorant Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Absolwentka studiów podyplomowych w zakresie Medycyny Estetycznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.Autorka prac naukowych wygłaszanych na międzynarodowych i krajowych konferencjach oraz publikowanych w renomowanych czasopismach medycznych. Przez wiele lat nauczyciel akademicki dla polskich i zagranicznych studentów.  Specjalizuje się w laserowej korekcji korekcji wad wzroku oraz zabiegach medycyny estetycznej okolicy oka i anti-aging. Uczestniczka kursów i szkoleń w Hiszpanii (Alicante) w klinice prof. Alio, Turcji (Istambuł), Indie (Agra), Gruzji (Tbilisi), USA (Philadelphia).  Uwielbia podróże, narty, wszystkie zwierzęta małe i duże.


Zadzwoń w godzinach 
8:00 - 20:00 

Lub skorzystaj z rezerwacji online: 

Rezerwacja online

Nie lubisz nosić okularów? 

Używanie soczewek kontaktowych jest zbyt uciążliwe? 

Masz wyjątkowe wymagania wzrokowe?

Lekarz w trakcie kwalifikacji może zlecić dodatkowe badania w tym ( ASOCT przedniego odcinka, śródbłonek rogówki, OCT plamki, pole widzenia, USG gałek ocznych, UBM), każda osoba krótkowzroczna powinna mieć wykonane badanie obwodu siatkówki.

Na czym polega laserowa korekcja wady wzroku metodą FemtoLASIK

Laserowa korekcja wad wzroku metodą FemtoLASIK uznana na świecie „złotym standardem” w chirurgii refrakcyjnej dla metod płatkowych i powszechnie stosowanym rozwiązaniem dla osób borykających się z wadą wzroku takich jak: krótkowzroczność, nadwzroczność i astygmatyzm. Jest bezpieczną i komfortową alternatywą dla okularów i soczewek kontaktowych. Polega na odpowiednim ukształtowaniu laserem przedniej powierzchni rogówki, co w konsekwencji powoduje usunięcie wady lub istotną korektę wzroku. Sam zabieg laserowej korekcji wzroku trwa tylko kilka minut i jest bezbolesny, bo przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym. Efekty zabiegu odczujemy od razu a sama metoda zapewnia najszybszy powrót do normalnego funkcjonowania.
Laserowa korekcja wady wzroku metodą FemtoLASIK zapewnia większą precyzję, daje większe możliwości zakresu korygowanych wad oraz lepszą jakość widzenia po zabiegu.

Laserowe Leczenie Astygmatyzmu

Astygmatyzm (niezborność) jest wadą wzroku, która dotyczy niemalże każdego. Nasza rogówka nie jest idealnie okrągła, stąd prawie każdy z nas ma lekki astygmatyzm. Mała wada wzroku jest bardzo często niezauważalna, ale przy większym astygmatyzmie widzenie zarówno w bliży jaki i dali staje się rozmazane i uciążliwe. Bez względu na to czy wada jest lekka czy ma cięższą postać, astygmatyzm trzeba leczyć, a właściwie to skorygować. Jedną z metod leczenia astygmatyzmu jest korekcja laserowa. Jest to zabieg, który usuwa wadę a nie tylko towarzyszące jej objawy jak w przypadku okularów czy soczewek.

W naszym Centrum oferujemy możliwość korekcji astygmatyzmu za pomocą laserowej korekcji wad wzroku metodą Topo Guided – spersonalizowaną dla niepowtarzalnych parametrów układu optycznego. Metoda pozwala na indywidualną korekcję rogówki każdego pacjenta. Wybór laserowej korekcji wzroku opartej na topografii rogówki prowadzi do znaczącego zmniejszenia astygmatyzmu.

Sam zabieg, przez niektórych nazywany operacją, jest krótki, przeprowadzany w warunkach ambulatoryjnych i nie wymaga pobytu pacjenta w szpitalu.

Zapraszamy na Merliniego 9 na warszawskim Mokotowie!

Zapisz się na kwalifikację do zabiegu 

Tylko do końca grudnia!

O promocji decyduje data umówienia wizyty kwalifikacyjnej.

Tylko 400 zł 190 zł za kwalifikację do laserowej korekcji wad wzroku

25% rabatu na zabieg laserowej korekcji wady wzroku 

Zaoszczędź nawet 2310 zł!

BEZ OKULARÓW - BEZ OGRANICZEŃ

A gdyby tak pozbyć się okularów i soczewek?

Największą zaletą zabiegu chirurgii refrakcyjnej jest to, że oferuje nam życie bez okularów i soczewek kontaktowych. Krótki zabieg laserowy pozwala zapomnieć o wadzie wzroku, zapewniając bardzo dobrą ostrość wzroku w każdych warunkach. Należy podkreślić, iż dzięki kompleksowym badaniom kwalifikacyjnym, uwzględniającym stan powierzchni oka oraz wiedzy specjalistów, zabiegi z użyciem nowoczesnych urządzeń są w chwili obecnej procedurami w pełni bezpiecznymi, precyzyjnymi i bezbólowymi.

LASEROWA KOREKCJA WADY WZROKU

Lub skorzystaj z rezerwacji online: 

Perfekcyjne pomiary narządu wzroku, kompleksowe badanie okulistyczne 
i wnikliwy wywiad są podstawą prawidłowej kwalifikacji do zabiegu laserowej korekcji wady wzroku.

keyboard_arrow_up