Świat Oka Centrum Okulistyczne

Infolinia Infolinia i zapisy 22 307 79 77 REJESTRACJA ONLINE


2019-10-04
Zimowa promocja na laserową korekcję wzroku!
50% rabatu na kwalifikację do zabiegu laserowej korekcji wzroku i 25% rabatu na zabieg laserowej korekcji wady wzroku.

Dlaczego laserowa korekcja wzroku to dobry wybór?

Sport, siłownia, poranny czy nocny jogging w obecnych czasach na stałe wpisały się w nasz codzienny plan dnia. Żyjemy szybciej, intensywniej, chcemy osiągnąć więcej. Mamy coraz większe wymagania, w tym wymagania wzrokowe. Żyjemy również w czasach epidemii krótkowzroczności – wady wzroku, która nieskorygowana nie pozwala nam widzieć wyraźnie z daleka.

Niewątpliwą zaletą okularów jest ich nowoczesny design i precyzyjna optyka. Mogą one jednak ograniczać pole widzenia i nie spełniać naszych wymagań wzrokowych, szczególnie podczas dynamicznych aktywności fizycznych. Do tego dochodzi parowanie, czyszczenie lub niektórzy odczuwają zupełny brak komfortu podczas noszenia okularów. Zaletą soczewek kontaktowych jest to, iż nie parują oraz pozwalają „ukryć wadę wzroku”, ale ich użytkowanie w sportach wodnych czy pod prysznicem w siłowni jest nie wskazane, gdyż może prowadzić do powikłań w tym m.in.  groźnych zapaleń rogówki. I tutaj znowu mamy zakładanie, zdejmowanie i nie każdy soczewki kontaktowe może nosić…

A gdyby tak pozbyć się okularów i soczewek?

Największą zaletą zabiegu chirurgii refrakcyjnej jest to, że oferuje nam życie bez okularów i soczewek kontaktowych. Krótki zabieg laserowy pozwala zapomnieć o wadzie wzroku, zapewniając bardzo dobrą ostrość wzroku w każdych warunkach. Należy podkreślić, iż dzięki kompleksowym badaniom kwalifikacyjnym, uwzględniającym stan powierzchni oka oraz wiedzy specjalistów, zabiegi z użyciem nowoczesnych urządzeń są w chwili obecnej procedurami w pełni bezpiecznymi, precyzyjnymi i bezbólowymi.

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły: 22 307 79 77

Zapraszamy na kwalifikację do zabiegu

Dr n. med. Piotr A. Woźniak

 

Regulamin akcji promocyjnej „Laserowa korekcja wady wzroku „Winter is Coming. Bez okularów-bez ograniczeń”