Nowoczesny sprzęt

Zatrudniamy tylko doświadczonych specjalistów, aby mieć 100% pewności, ze Twoje oczy są
 w dobrych rękach.

Dzięki nowoczesnemu sprzętowi stosujemy najnowsze metody, które pozwalają nam leczyć i diagnozować naszych pacjentów w bezpieczny i skuteczny sposób.

Uznani lekarze

Wyjątkowa oferta 

Wyjątkowa oferta na kwalifikację do terapii laserowej rewitalizacji siatkówki 2RT!

Poznaj lekarzyZobacz urządzeniaSprawdź promocję

Wyjątkowa oferta na kwalifikację do terapii laserowej rewitalizacji siatkówki 2RT!

 • Zapisz się na wizytę kwalifikującą do terapii 2RT - sprawdź czy chorujesz na wczesną postać AMD. 
 • Wykonaj zabieg laserowej rewitalizacji siatkówki 2RT a od ceny zabiegu odliczymy koszt wizyty kwalifikującej do terapii 2RT.

Zabieg laserowej rewitalizacji siatkówki 2RT (oboje oczu)

Zabieg laserowej rewitalizacji siatkówki 2RT (jedno oko)


2500 zł


4000 zł

Zapoznaj się z regulaminem akcji promocyjnej
 • Jeśli zdiagnozowano u Ciebie wczesną postać zwyrodnienia plamki związanego z wiekiem (AMD), zrób bezpłatne badania do terapii 2RT! 

W przypadku niezakwalifikowania się Pacjenta do terapii 2RT, Pacjent zobowiązany jest jedynie do opłaty 180 zł za wizytę kwalifikującą.

Badanie pola widzenia z badaniem czułości siatkówki (mikroperymetria) Maia II, oboje oczu
Optyczna Koherencyjna Tomografia siatkówki (OCT plamki), oboje oczu

 • AMD, czyli zwyrodnienie plamki związane z wiekiem, jest jedną z głównych przyczyn ciężkiego upośledzenia wzroku na świecie. 
 • W Polsce  dotyka ok. 1.9 mln osób. 
 • Na świecie dotyka ok. 25 mln ludzi!
 • Na AMD szczególnie narażone są osoby po 50. roku życia. 
 • W naszym Centrum Okulistycznym prowadzimy diagnostykę i leczenie wszystkich schorzeń plamki, używając unikalnego sprzętu diagnostycznego i najnowszych metod terapeutycznych.

W Centrum Okulistycznym Świat Oka diagnozujemy i leczymy zwyrodnienie plamki związane z wiekiem (AMD) w oparciu o aktualne światowe wytyczne.

Nie lekceważ swoich oczu! Podjęcie natychmiastowego leczenia uchroni Cię przed utratą wzroku!

Każdego z nas czekają nowe wyzwania, podróże, wspaniały czas spędzany z rodziną, więc przygotujmy się, aby nic z tych możliwości nie stracić. 

Rozpoznanie postaci wysiękowej powinno skutkować natychmiastowym wdrożeniem leczenia, ponieważ nieleczone może w stosunkowo krótkim czasie spowodować całkowitą utratę wzroku.

AMD (zwyrodnienie plamki związane z wiekiem) to jedno z najgroźniejszych schorzeń oczu, które niestety na wczesnym etapie przebiega bez widocznych objawów. Polega na ciężkim uszkodzeniu centralnej części siatkówki – plamki żółtej.

Na początku mogą pojawić się tylko niewielkie ubytki w polu widzenia, jednocześnie przy całkiem dobrej ostrości. Tylko wczesne wykrycie AMD daje możliwość wyboru najodpowiedniejszej terapii. 

Nieleczone wczesne AMD może prowadzić do rozwoju groźnej zaawansowanej postaci (postać wysiękowa), której leczenie iniekcjami doszklistkowymi preparatów anty-VEGF proces choroby tylko zatrzyma, ale już nie odwróci! 

Zadzwoń w godzinach 8:00 - 20:00 

Zastosowanie innowacyjnej terapii laserem 2RT (Terapia Odmładzania Siatkówki 2RT) daje szansę na wyleczenie lub zatrzymanie choroby na jej wczesnym etapie.

Terapia 2RT:

 • bezpieczny, 
 • bezbolesny, 
 • nieinwazyjny zabieg laserowy, który stymuluje naturalny proces regeneracji siatkówki.

Stosowany jest we wczesnej postaci AMD oraz w cukrzycowym obrzęku plamki. Przed zabiegiem oko zakrapla się specjalnymi kropami i zakłada soczewkę kontaktową. Podczas zabiegu słyszalne są kliknięcia i mogą być widoczne błyski światła wiązki celowniczej kierującej w odpowiednie miejsce właściwy impuls lasera.

Do zabiegu używamy innowacyjnego lasera nanosekundowego 2RT, który jako jedyny na świecie leczy wczesną postać zwyrodnienia plamki związanego z wiekiem. Nanosekundowe (krótsze niż milisekundowe) impulsy światła laserowego o niskiej energii pobudzają komórki siatkówki do regeneracji (odbudowy) - powstają nowe, całkiem zdrowe komórki przy jednoczesnej ochronie wrażliwych struktur oka i bez uszkodzeń koagulacyjnych.

AMD Leczenie Laserem 2RT - korzystaj z najnowszych i najlepszych metod.

Czas wykonania zabiegu zazwyczaj nie przekracza 10 min. i nie wymaga pobytu pacjenta w szpitalu!

Czy jesteś w grupie ryzyka?

Obecnie leczenie AMD polega na zastosowaniu we wczesnej postaci choroby terapii laserem 2RT lub w postaci wysiękowej - iniekcji doszklistowych preparatami anty-VEGF.

Jeśli zdiagnozowano u Ciebie wczesną postać zwyrodnienia plamki związanego z wiekiem (AMD), możesz wykonać bezpłatne badania do zabiegu 2RT!

Tylko do końca grudnia!

Zapraszamy na Merliniego 9 na warszawskim Mokotowie!

Zapisz się na kwalifikację do zabiegu 

Lub skorzystaj z rezerwacji online: 

Rezerwacja online >

Lecz zwyrodnienie plamki żółtej (AMD) za pomocą 2RT!

Poznaj naszych specjalistów

dr n. med. Anna

Izabella Borucka

Specjalista okulistyki 

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu chorób siatkówki.Wykonuje badania angiograficzne siatkówki, badania OCT i angio-OCT, zabiegi laseroterapii siatkówki, irydotomie, witreolizy i kapsulotomie.
dr hab n. med. Joanna Gołębiewska

Specjalista okulistyki

Absolwentka warszawskiej Akademii Medycznej (2002 r). W 2010 r. uzyskała tytuł doktora nauk medycznych za pracę dotyczącą pomiarów grubości siatkówki metodą OCT u pacjentów po operacji zaćmy.

dr n. med. Joanna Moneta-Wielgoś

Specjalista okulistyki

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.  Specjalizuje się w chirurgii witreoretinalnej (operacje siatkówki) i chirurgii zaćmy oraz diagnostyce chorób siatkówki. 

keyboard_arrow_up