Świat Oka Centrum Okulistyczne

Infolinia Infolinia i zapisy 22 307 79 77 REJESTRACJA ONLINE


Świat Oka – nowe centrum okulistyczne na mapie stolicy
Centrum Okulistyczne Świat Oka to nowoczesne i przyjazne miejsce, w którym można skorzystać z pełnego spektrum opieki okulistycznej.

Obchodzony w październiku Światowy Dzień Wzroku stanowi doskonałą okazję, aby przebadać swoje oczy. Z wyzwaniem, jakim jest między innymi rozwój krótkowzroczności, na co dzień mierzą się specjaliści z nowo otwartego Centrum Okulistycznego Świat Oka. Klinika wyróżnia się kompleksową ofertą w zakresie dbania o zdrowie oczu – zarówno osób dorosłych, jak i dzieci – od profilaktyki, poprzez diagnostykę i leczenie, aż po długofalową opiekę. Dyrektorem Medycznym i Naukowym Świata Oka jest dr n. med. Anna Maria Ambroziak.

Centrum Okulistyczne Świat Oka to nowoczesne i przyjazne miejsce, w którym można skorzystać z pełnego spektrum opieki okulistycznej. Klinika przygotowała dwanaście profesjonalnie wyposażonych pracowni, dwie sale zabiegowe z najnowocześniejszym sprzętem oraz studio optyczne. W jednym miejscu można zadbać o zdrowie i komfort oczu zarówno poprzez dokładne badania diagnostyczne, profesjonalny dobór soczewek czy okulary, jak i wysoko specjalistyczne operacje i zabiegi, także z obszaru estetyki okulistycznej.

Siłą Świata Oka są nie tylko urządzenia najnowszej generacji, ale również uznani specjaliści. Centrum skupia w jednym miejscu 60 lekarzy praktyków i optometrystów klinicznych, którzy bazując na wieloletnim doświadczeniu, przywracają radość z prawidłowego widzenia dzieciom i dorosłym. Dzięki ich zaangażowaniu, klinika zapewnia pełną opiekę okulistyczną dostosowaną do wieku oraz potrzeb pacjentów, na każdym kroku dbając o ich bezpieczeństwo.

Eksperci Świata Oka angażują się także w projekty edukacyjne, które zwracają uwagę na potrzebę dbania o higienę wzroku oraz wczesną diagnostykę chorób oczu.

 Chcemy zwiększyć świadomość, zwłaszcza rodziców, jak ważna jest profilaktyka i regularne badania już od pierwszych dni życia. W Świecie Oka dbamy więc o ostrość i jakość widzenia już u najmłodszych pacjentów, oferując m.in. pełną okulistykę dziecięcą – mówi dr n. med. Anna Maria Ambroziak, Dyrektor Medyczny i Naukowy Centrum Okulistycznego Świat Oka. – Mam nadzieję, że nadejdzie czas, kiedy o zdrowie naszych oczu będziemy dbać równie świadomie, jak na przykład o zęby – dodaje.

Dopełnieniem kompleksowej oferty Świata Oka jest dedykowane studio optyczne, w którym są dostępne soczewki kontaktowe oraz najwyższej jakości szkła i oprawy okularowe o unikalnej estetyce, przeznaczone dla dzieci i dorosłych. O odpowiedni dobór okularów i soczewek dbają wykwalifikowani optycy.